9 városi legenda a legendás anime mögött
Népszerűsége mellett az alábbi legendás animék némelyike nem kerülte el a kreatív netezők városi legendáját.
Ha a városi legendákról beszélünk, ez gyakran megjelenik a filmek, játékok, könyvek, technika vagy más dolgok nagy népszerűségével együtt.
Városi legenda maga egy történet vagy mítosz, amely szájról szájra terjed. Nem igaz, de a hazugság sem bizonyított, banda.
Valójában a japán nyelvű szórakozás, például az anime, nem kerüli el a városi legendát, amelyet a közösség, tudod, bandák hoztak létre.
A történet igazságától függetlenül el kell ismerni, hogy ezt a fajta városi legendát még mindig érdekes követni, főleg ha anime-szerető vagy.
Ebben a cikkben az ApkVenue arról fog beszélni a legendás anime mögött álló városi legenda ami talán az egyik a kedvenced, bandád!
Urban Legend Legendás Anime
Kíváncsi ezekre a legendás animékre csatolt városi legendatörténetekre?
Íme néhány városi legenda, amely a legendás japán anime rajzfilmekből áll.
1. JoJo Bizarre Adventure megjósolja a WTC eseményeket
Anime JoJo bizarr kalandja vagy amit japánul emlegetnek JoJo no Kimy na B ken egy japán manga sorozat, amelyet Hirohiko Araki írt és illusztrált.
Érdekes, hogy az egyre növekvő városi legenda szerint ezt a mangasorozatot feltételezik sikeresen megjósolta a szeptember 11-i eseményeket, a Világkereskedelmi Központot tudod, banda.
Ez látható a JoJo Bizarre Adventure sorozatának 20. kötetében, amely 1991 februárjában került adásba.
Ebben az epizódban láthatja a „911” számot, amely egyértelműen fel van tüntetve a „Prophet Stand” ingre, vagy JoJo természetfeletti erejére, amely ember formájú.
Nem csak, a háttérben egy félhold és egy elhaladó repülőgép képe is látható.
Ezekből a jelekből a JoJo Bizarre Adventure sorozatát akkor tekintik sikeresnek a WTC 9/11 eseményeinek előrejelzésében.
2. A Crayon Shin-chan egy visszapillantó történet, amikor Shin-chan még életben volt
A 90-es évek gyerekei számára ismernie kell ezt a japán rajzfilmet, igaz?
Sajnos a rajzfilmsorozatnak, amely egy 5 éves Shin-Chan fiú történetét meséli el, egyértelműen meg kell „fulladnia”, hogy a történet miként alakul ki az utolsó részben.
A társadalomban kialakult elmélet szerint a Zsírkréta Shin-chan Ez feltárja azt a Shin-chan karaktert, aki valójában 5 éves korában halt meg.
A Shin-chan karakter vélhetően akkor halt meg, miután megmentette öccsét, akit majdnem elütött egy autó.
A társadalomban kialakuló mítoszok is úgy vélik, hogy valójában Shin-chan minden huncut története és kalandja, amelyet bemutatnak, csak az anyja képzelete.
Akár igaz, akár nem az ehhez a mangasorozathoz csatolt városi legenda, de a Crayon Shin-chan utolsó epizódjának eltűnése még mindig rejtély, banda.
3. A Doraemon sorozat sejtelmesen jelenik meg
Nem kevésbé népszerű, mint a Crayon Shin-chan, egy japán manga sorozat Doraemon Kiderül, hogy ezt titokzatos, de szintén megható városi legendák veszik körül, tudod, banda.
Ez a két mangaka, a Doraemon sorozatíró csapat, Fujio és Fujiko halálának napján történt.
Aznap, pontosan éjfélkor hirtelen ez a Doraemon sorozat jelent meg a tévében, bandában.
Megindító volt, hogy a titokzatos adás megmutatta Nobita karakterét, aki megjelent a kamera mögött, és elbúcsúzott a közönségtől.
Tanú szerint amint Nobita ezt mondta, a tévé képernyője fekete lett, és egy cseppet sem látszott rajta hitelcím.
Eközben a Doraemonról szóló másik városi legenda szerint az egész Doraemon-történet valójában csak egy álom, amelyet Nobita kómában élt meg.
4. A Spirited Away egy történet a szexiparról
Lelkes el egy film, amelyet 2001 júliusában adtak ki Japánban, és sikeresen vonzotta mintegy 23 millió ember közönségét.
2002-ben Oscar-díjat nyert a legjobb animációs film kategóriában, aki azt gondolta volna, hogy az egyre növekvő városi legenda szerint a Spirited Away valójában a szexiparról szóló történet.
Úgy gondolják, hogy a Spirited Away kép a szexuális életről Japánban, ahol a nyilvános fürdők, ahol Chihiro karaktere működik, bordélyházak.
Ezen túlmenően, miközben a fürdőnél dolgozott, Chihiro a nevét "Sen" -re változtatta, ami a szexiparban meglehetősen jól ismert gyakorlat.
Urban Legend Egyéb legendás anime ...
5. Minky Momo földrengést jósol Japánban
Nemcsak a JoJo Bizarre Adventure sorozata, amely a legenda szerint megjósolhatja a jövőbeni eseményeket, hanem a Minky Momo, tudod, banda is.
Minky Momo úgy gondolják, hogy nem egyszer, hanem kétszer is megjósolta Japánban bekövetkezett földrengéseket.
Az első jóslat 1983-ban történt, amikor a sorozat 46. epizódját sugározták, a benne szereplő történet arról tájékoztatott, hogy egy kisebb földrengés érte Kanto régióját.
Akár véletlen, akár nem, valójában a japán tengeri földrengés Sakura becenévvel találta el az országot, és 104 embert megölt.
A második jóslat akkor történt, amikor az epizódot 1995. január 17-én újra sugározták, és hasonló, de sokkal súlyosabb katasztrófa történt, 6000 ember halálát okozva.
6. A szomszédom, Totoro szereplői a történet közepén halnak meg
Azok számára, akik szeretik nézni az animéket szomszédom, Totoro furcsaságokat láthatott az epizódban, ahol a két szereplőnek, Meinek és Satsukinak nincs árnyéka.
Ebből a furcsaságból végül kiderült az az elmélet, miszerint a két női főszereplő anime karakter meghalt a történet közepén.
Ezenkívül Mei és Satsuki találkozása Totoróval, akit halálszellemnek tartanak, tovább magyarázza, hogy az elmélet igaz, a banda.
Ezt a mítoszt azonban végül elvetette Ghibli, aki ennek az anime-filmnek a stúdiója, és azt mondta, hogy a két szereplő árnyékának elvesztése trükk volt a költségek csökkentése érdekében.
7. Sazae-san utolsó epizódjának hiánya
Szinte hasonló a Crayon Shin-chan mangasorozat sorsához, az utolsó epizódhoz Sazae-san csak egyértelműség nélkül eltűnt.
Egy fejlõdõ elmélet szerint a Sazae-san anime sorozat utolsó epizódjából kiderül, hogy az egész Sazae család valóban meghalt egy repülőgép-balesetben.
Az elmélet a Sazae-san sorozat azon szereplőinek megnevezésén alapul, akiket a tengerben található tárgyakról neveznek el.
Nagyon vicces, igen, ezeknek a netezőknek az elmélete, banda.
8. A tenisz hercege ne használja a tenisz nevét
Népszerű manga sorozat A tenisz hercege ez városi legendát váltott ki a közösségben az egyre abszurdabb teniszmozgás miatt.
Az Urban Legend úgy véli, hogy az ország hivatalos teniszszervezete kifogásolta a tenisz elnevezését a Tenisz hercege sorozat címében.
Emiatt a hivatalos teniszszervezet végül megkérte ennek a mangasorozatnak a nevét, tudjátok, banda.
9. Laputa: Legyen kastély az égen Kiterjesztett befejezés
A városi legenda elmélete, amely körülveszi a japán animációs filmeket Laputa: Vár az égen ez úgy véli, hogy a filmnek van meghosszabbított végű.
Később bent meghosszabbított végű jelenet lesz, ahol Pazu meglátogatja Sheetát a szülővárosában.
Nem csak ez a jelenet, azok, akik hisznek ebben a mítoszban, azt is hiszik, hogy lesz olyan jelenet, amikor Sheeta kristályokat rejt a kandallóban.
Ezt a városi legenda híresztelését azonban végül a Ghibli filmstúdió, a banda cáfolta.
Ezek olyan elméletek vagy városi legendák, amelyek körülölelik a legendás japán animéket, bandákat.
Bár a pontos igazság nem ismert, ez a fajta városi legenda mindennapossá vált, és nehéz megállítani.
Olvassa el a cikkeket is Out of Tech egyéb merít Shelda Audita.